Meditatiedag met Dingeman Boot
zondag 4 mei // 9:30 - 16:30 uur
ALS ER GEEN ‘IK’ IS
Als er geen ‘ik’ is, wie of wat ben ik dan wel? Vanuit dit thema gaat meditatiebegeleider Dingeman Boot onder meer in op de vraag hoe om te gaan met de vele conflicten in de wereld om ons heen en de conflicten in onze eigen wereld.
Op deze dag beoefenen we zit- en loopmeditatie. Dingeman houdt een dhammatalk over het thema.
TIJD:
Zondag 4 mei 2025: 10.00 – 16.30 uur (inloop: vanaf 09:30 uur)
PLAATS:
Vipassana Rotterdam
Gebouw De Heuvel (5e verdieping)
Grotekerkplein 5, 3011 GC Rotterdam
KOSTEN:
De kosten bedragen € 20. Dit bedrag dekt alleen de kosten van de zaal en koffie/thee. De begeleiding gebeurt op basis van dana (vrijgevigheid). Het verzoek aan de deelnemers is om zelf ook dana te beoefenen door een vrijwillige donatie te doen aan de meditatiebegeleider. Dit kan contant of via een QR-code.
We gaan ervanuit dat je zelf zorgt voor een lunch.
BEGELEIDING:
Dingeman Boot.
Dingeman Boot (91 jaar) is een van de meest ervaren leraren vipassanameditatie in Nederland. Hij beoefent deze meditatievorm al ruim 40 jaar. Zijn kennis en ervaring heeft hij ontwikkeld bij leraren in Nederland, Azië en de VS. Sinds ruim 25 jaar geeft hij meditatieretraites in Nederland. Ook bij Vipassana Rotterdam is hij regelmatig te gast. Een mooie gelegenheid om dicht bij huis inspiratie bij hem op te doen.